CUSTOMER SERVICE: defect@defectonline.com
D.EFECT

5 SVARBIOS TIESOS APIE DRAUGIŲ ATOSTOGAS ITALIJOJE.
Vasara man visada asocijuojasi su svajonėmis, kurios jau tuoj tuoj išsipildys ir nuotykiais, į kuriuos verta nerti stačia galva: įkvėpti skirtingų šalių oro, šokti iki aušros ir būtinai – iškrėsti kažką tokio, ką prisminsi jei ne visą gyvenimą, tai bent ilgą tamsią žiemą. Pernai su dar trimis draugėmis (Svajotoja Deimante, griežtąja karjeriste Migle, gražuole Maja) tą ir padarėme, nusprendusios mano gimtadienį atšvęsti Sicilijoje, mažame Taorminos miestelyje.

KOMFORTAS – TIK STOKOJANTIEMS FANTAZIJOS. Apsigyvenome senoviškame Sicilietiškame viešbutyje. Be kondicionieriaus ir oro įkvėpti. Su liftu, kuriame vienu kartu telpa arba vienas žmogus arba lagaminas. Be pusryčių (nes maistas juose baigiasi anksčiau nei spėji ištarti žodį “kava”), tačiau su fantastiška terasa, kurioje vakarodavome maisto ir gėrimų atsargas papildžiusios pas Francesco, parduotuvėlėje už kampo, pasidabinusios saulės akiniais, kad dar labiau priartėtume prie vietinės mafijos dvasios. Be karšto vandens (jis tai atsirasdavo, tai dingdavo), bet su įvairaus amžiaus italų fan klubu, kuris išsirikiuodavo prieš mus tarsi prieš generolą ir imdavo siūlyti savo kėdes, kaskart išlindus parūkyti į gatvę. Kaži, ar sužinoję, kuo mes vardu, jie nesipainiojo – juk kasdien puošėmės viena kitos drabužiais (nes gi visada nėra ką rengtis!).

ITALUS MELUOTI IŠMOKĖ PATS VELNIAS. Po nevykusių santykių kenčianti Deimantė ne VIENĄ dieną tirpo prieš bare dirbantį turbūt gražiausią salos vyrą, tuo metu (o sutapime) kaip tik išsiskyrusį su ilgamete mergina ir ieškojusį paguodos. Šis princas ne vieną bučinį jai padovanojo ir per kelias dienas regis visiškai išgydė savo ir jos širdgėlą, kol atostogų pabaigoje prie baro nepasirodė jo… vaikinas! Griežtoji Miglė nusprendė nesiterlioti su aptarnaujančiu personalu ir koketiškai garbaną ėmė sukti tik susipažinusi su vietiniu chirurgu Fabio seksualiai pražilusiais smilkiniais, kuris į pliažą atvyko prabangiu sportiniu auombiliu, mus visas paplukdė prašmatniu laiveliu ir jau beveik susipakavo instrumentus, kad vyktų operuoti anginų į Vilnių, kol… iš juoko springstanti ledų pardavėja nepaaiškino, kad šis tipas vietinėje poliklinikoje dirba garsaus ir turtingo stomatologo asistentu, o chirurgo pasaką seka visoms turistėms iš eilės. Gražuolė Maja raumeningąjį, aukštąjį, humoro nestokojantį virtuvės šefą Mateo už nosies vedžiojo taip, kad mokytis galėtų viso pasaulio gundytojos. Tik va bėda – vieną vakarą nusprendusos pasiutusiai gardžios, pigios ir riebios picos kalorijas deginti pėstute, palypėjome aukštyn miestelio gatvėmis, kad nufotografuotume didingąją Etnos ugnikalnio panoramą. Netikėtai pasipylusi lava nebūtų taip nustebinusi mūsų, kaip tai, ką išvydome. O išvydome į prašmanų restoraną pasukantį Mateo, einantį už parankės su Džordžo Klūnio žmonai grožiu neatsiliekančia juodaplauke. Toji už parankės vedėsi du it princai išpuoštus vaikus… Kai vienas jų Mateo šūktelėjo “Papa”, nuo apalpimo Mają išgelbėjo tik mano frazė, kad visi italai taip kreipiasi ir į popiežių.

GALITE LAGAMINE NETURĖTI NIEKO, BET BŪTINAI ĮSIDĖKITE SUKNELĘ, Į KURIĄ PAŽVELGUS PAČIOMS ODA BĖGIOTŲ ŠIURPAS. Italijoje suknelės akimirksniu leidžia iškovoti daugiau, nei aukštakulniai, pistoletas ir makiažas kartu sudėjus. Pavyzdžiui, kai tiesiai iš lėktuvo prie mūsų prisijungė Maja, tokia pat graži kaip Violeta iš Verdžio operos ir pasipuošus ta nuostabia raudona suknele, ji privertė ne tik mus, bet ir visus salos vyrus aikčioti iš nuostabos. Majai praėjus gatve, jų kaklai persisukdavo 360 laipsnių kampu, neišskiriant net šimtamečio miestelio kunigo. O aš iš draugių gavau pačią gražiausią suknelę savo gyvenime ir ja pasipuošusi patyriau romantiškiausią nuotykį iki šiol.
Aš vikėjau mėlyniausią pasaulyje suknelę. Jis turėjo mėlyniausias Viduržemio jūros akis ir mokėjo lygiai keturis žodžius angliškai: “yes” ir “you are beautiful”, tačiau jo anglų kalbos žinios atrodė visiškai nesvarbu, kuomet jis užsimetęs mane ant Vespos nukūrė paplūdimio link. Tas vyras mane varė iš proto nuolatos kalbėdamas apie save, savo garbanas mylėjo turbūt labiau nei savo motiną ir mano tuokartiniu supratimu stokojo elementaraus džentelmeniškumo. O už surūkytas be atsiklausimo mano cigaretes, šiam narcizui jau buvau paruošusi trumpą atsisveikinimo žodį. Bet jis pasirodė besąs romantikos viršūnė. Su juo išmaišiau visus salos kampelius, su juo niekad nesijaučiau turinti anstvorio, nes kasdien buvau apipilta milijonu komplimentų, jo bučinius prisimenant man oda šiurpsta iki šiol. O prisiminus garažą, į kurį įsliūkinome aistros apimti ir jam užrinkant “O, Santa Maddona” ten mus rado jo savininkas, dar ir dabar juokiuosi iki ašarų. Ir visai nesvarbu, kad mes ir toliau rūkėme mano cigaretes ir už kokteilius dažniau mokėjau aš, o ne jis.

TAI, KAS NUTINKA ITALIJOJE, TEGU IR LIEKA ITALIJOJE. Tai buvo geriausia savaitė mano gyvenime, savaitė, kada aš aiškiai supratau, kad šis romanas neperaugs į nieką daugiau. Kokius šimtą kartų sau sakiau “Bėk nuo jo”, nes grįžusi ašaromis laistysi Lietuvos žemę. Bet nesugebėjau, o gal greičiau nenorėjau. Pasirinkau savaitę gyventi beprotiškame meilės sapne. Visos mes pasirinkome, nes tokios gerų atostogų taisyklės. Tu nesugrąžinsi bučinių saulei leidžiantis, susižavėjusių praeivių žvilgsnių, prinokusių vynuogių skonio, paryčiais su draugėmis iššaunamo šampano putojimo, jausmo, kad būdama netobula, aplink supančių žmonių dėka vistiek jautiesi tobulybe. Tačiau tada puoselėtus jausmus patiriu kaskart apsivilkusi savo gražiąją suknelę, kuri tarsi laiko mašina, vos ją palietus, perkelia ten, kur visos buvome beprotiškai laimingos. Tikriausiai nereikia sėplioti, koks drabužis be konkurencijos keliaus į lagaminą, kai šią vasarą su draugėmis kelsime sparnus į Ispanijos pietus. Vien apie tai pagalvojus, širdis ima plakti tankiau. Vasara, kaip gera, kad tu atėjai! #defectistorijos

http://www.defectonline.com/shop/online-shop/dresses.html
http://www.defectonline.com/shop/online-shop/outerwear.html
http://www.defectonline.com/shop/online-shop/tops.html
http://www.defectonline.com/shop/online-shop/skirts-14.html
http://www.defectonline.com/shop/online-shop/trousers.html
http://www.defectonline.com/shop/online-shop/sweatshirts.html